AltcoinAnaliz

SXP’teki Yeni Oluşumun Etkisi Fiyata Nasıl Etki Edecek?

Hangi Seviyeler Takip Edilmeli?

Geçtiğimiz aylarda Swipe CEO’su Joselito’nun istifası üzerine ve Binance’in Swipe’ı tamamen satın aldığının açıklanmasının ardından Swipe (SXP) yaklaşık %25-30’luk bir yükseliş gösterdi.

Aynı zamanda bu sebeple var olan swipe.io oluşumun yanında yeni bir oluşum olan Solar.org (network) çıktı.

Geliştiriciler tarafından enflasyon ile bazı değişikliklere gidildiği ve swipe.io da arzın sınırlı olduğu solar.org (network) oluşumun çıkması ile beraber arzın sınırsız olduğu söylentileri ön plana çıktı.

Önümüzdeki süreçlere baktığımızda ise sxp nin 31 Mart tarihinde hem “rebranding” yani markalaşma hem de “mainnet” gibi etkinliklerinin tarihleri yakınlaşmaktadır.

Peki bu haberlerin ve oluşumların fiyatlanmasını teknik verilere bakarak değerlendirecek olursak ne yönde etkileri olabilir?

2 Mayıs 2021 yani ATH yaptığı tarihten bu yana düşen tepeler yaparak eğik bir direnç yapısı oluşturduğunu ve bu yapıyı kıramadığını görebiliyoruz.

Daha sonrasında ise 1.4 dolar yatay desteğinden sonra akümüle olup yüseliş trendi ile eğik direnç bölgesini tekrar deneyerek bu bölgeden red gelmişti.

En az 6 defa denenmiş olan bu eğik direnç bölgesinin kırılımı ve 1.98 dolar direnç bölgesinin üzerinde tutunması ile beraber üst direnç bölgeleri takip edilebilir.

İkinci senaryo ise 1.25 ve 1.50 dolar bölgesinde satıcıların baskın gelmesi ve bu bölgenin kaybedilmesi ile alt destek seviyelerine geri çekilmeler oluşabilir.

Geliştiricileri tarafından hem yeni oluşumun oluşturulması hem de etkinliklerinin mevcut süreçlerinden dolayı teknik verilerde belirtilen bölgelerin oluşması dahilinde önümüzdeki dönemlerde fiyata yansımalarını görebilmemiz olası olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Mükemmel bir proje olacak


Başa dön tuşu