Haberler

Tahra’ın Adımları Bitcoin ve Tüm Kripto Paraları Yükseltti, Altın Rekor Kırdı

Tahran yönetimi dün gece geç saatlerde Amerikan askerlerinin konuşlu bulunduğu üslere füzeler fırlattı.

Gece 03.00 saatlerinde İran’ın ABD üssünü vurması ve BTC’nin o anda yükselişe geçmesi haberini son dakika olarak yayınlamıştık:

İlgili Haber
Son Dakika: İran ABD Üssünü Vurdu Bitcoin Yükselişe Geçti!

Tüm dünyanın canlı canlı izlediği ve tüm ülkelerin başkentlerini harekete geçiren füze saldırılarında İran, ABD’nin üslerine yönelik her fırlattığı 15 füzeden 4 tanesini hedefine ulaştıramadı. Tüm bunlar olup biterken ABD Başkanı Donald Trump yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmaması ABD’nin bu terör eylemi olarak görülen saldırılara nasıl yanıt vereceği konusunda soru işareti doğurdu.

Bugün dünya yeni bir güne uyandı ancak sonucu belirsiz olan bir güne… ABD yönetimi yarın sabah açıklama yapacaklarını, ancak durumun iyi olduğunu açıkladı.

Tüm bunlar olup biterken kripto para birimi Bitcoin’de ise 8.400 dolar seviyesi aşıldı. ons altın 1.600’ü geçerek 7 yılın rekorunu kırdı.

Kripto para birimlerinin yakın zamanda daha fazla değer kazanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu