Altcoin

Tanınan Analist Yükseliş Beklediği 4 Altcoini Açıkladı!

Kripto para analisti Ben Armstrong, bu 4 altcoine dikkat çekti.

Bitcoin’in (BTC) 23 Ağustos tarihinde 50.000 doları test edip başarısız olmasından sonra altcoinler hafif bir düşüş yaşasa da an itibarıyla her şey toparlanmaya başladı. Özellikle Solana ve Cardano’nun yükselişi bütün piyasayı ikisine bakmak ve bunları izlemek zorunda bıraksa da ünlü bir kripto para analistine göre başka altcoinler de yakında rekor kırarak ilgiyi üzerlerine çekebilir.

Bu 4 Altcoin Dikkat Çekiyor

Tecrübeli kripto para analisti Ben Armstrong, ilk olarak DeFi sektörünün önde gelen projelerinden The Graph’a (GRT) dikkat çekti. Analist, bunun çoğunlukla geliştiriciler tarafından kullanıldığını ve medya ile yatırımcıların henüz tam olarak ilgisini çekmediğini ifade etti. The Graph’ın DeFi ekosistemi için Google benzeri bir hizmet verdiği biliniyor ve bu kesinlikle olmazsa olmaz.

Analist, GRT’nin yakında %100 veya üzerinde bir yükseliş yaşamasını bekliyor.

Ünlü ismin hedefindeki diğer kripto para birimi ise Amp (AMP) oldu. AMP, Flexa ödeme uygulamasında teminat olarak kullanılan bir kripto para ve birçok kullanıcının hizmetinde.

Armstrong, AMP’nin bu sene çok düşük bir fiyattan sektöre girdiğini ancak 0,10 seviyesine kadar çıktığını belirterek, yakında bunun eski seviyesine dönebileceğinin altını çizdi. Yükseliş için yer olduğunu belirten analist, %200 yükseliş bekliyor.

Analistin üçüncü olarak değindiği altcoin ise Ergo (ERG) oldu. Cardano ekosistemi ile ortaklık imzalayan Ergo, analiste göre piyasa değerinin çok düşük olmasından dolayı ciddi bir yükseliş yakalayabilir. Armstrong, Cardano’nun Alonzo hard forku ile beraber bu projenin de yükseleceğini ve bunun 11 kat gibi inanılmaz bir artış yaşayabileceğini vurguladı.

Son olarak Armstrong’un dikkatini çeken kripto paranın XRP olduğu görülüyor. Armstrong bunun SEC ile olan davasının bitiminde fiyatın “en az 10 kat” artış yaşayabileceğini ancak bunun için davanın bitmesi gerektiğini belirtti. XRP için davadaki belirsizlik sürüyor olsa da Armstrong bundan bir hayli umutlu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu