coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTanınmış Kripto Analistinden İddia: "Bir Sonraki Boğada En Çok Bu Altcoinler Yükselebilir!"

Tanınmış Kripto Analistinden İddia: “Bir Sonraki Boğada En Çok Bu Altcoinler Yükselebilir!”

Kripto para analisti Pentoshi, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında bir sonraki altcoin boğası hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Pentoshi adıyla tanınan bir kripto para analisti Twitter’da bir sonraki boğa piyasasında en çok oyun altcoinlerinin yükseleceğini iddia etti.

Analist oyun oynamanın hemen hemen her kültürden herkesin ilişki kurabileceği bir şey olduğunu ve çoğu insanın kripto projelerinin neleri çözmeye çalıştığını umursamadığını söyledi.

Pentoshi yaptığı açıklamasında şunları ifade etti:

“Oyunların bir sonraki boğa rallisinde en fazla yükselişi sağlayacağını kuvvetle hissediyorum. Herhangi bir kültürden neredeyse herkesin anlayabileceği ve kolayca sindirebileceği bir şey. Çoğu insan kripto projelerinin çözüyormuş gibi yaptığı şeylerin %99’unu umursamıyor.”

Ancak, herkes analistin yükseliş tahminine katılmadı. Takipçilerinden biri, neredeyse tüm play-to-earn oyunlarının kullanıcıların %99’unu kaybettiğini ve oyun altcoinlerinin yükselişe geçeceğinden ciddi şekilde şüphe duyduğunu söyledi.

İlgili Haber  Cardano Kurucusu Hoskinson'dan Ağır Suçlama: "Bu Altcoin Artık Dolandırıcılığa Dönüştü!"

Pentoshi’nin takipçisi: “Bundan ciddi olarak şüpheliyim. Neredeyse tüm p2e oyunları kullanıcılarının %99’unu kaybetti”

Pentoshi, play-to-earn modası geçmiş bir model olduğunu ve oyun altcoinlerinin bundan daha fazla potansiyele sahip olduğunu düşündüğünü söyleyerek yanıt verdi.

Oyun altcoinleri arasında örnek olarak Decentraland (MANA), Enjin (ENJ), Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND) gibi tokenler bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları