Bitcoin

Tarihte Bitcoin Sahibi Olan Üçüncü Kişiden Yeni BTC Tahmini!

Adam Back, Bitcoin tahminini açıkladı.

Blockstream’in CEO’su ünlü yazılımcı ve geliştirici Adam Back, kesinlikle kripto para sektörünün en ünlülerinden birisi.

Bitcoin’in mucidi Satoshi Nakamoto olduğu iddia edilen ünlü isim, bunları defalarca reddetse de hala kendisini Satoshi Nakamoto’ya götüren çok fazla kanıt var.

Back, bunun yanı sıra tarihte Bitcoin sahibi olan üçüncü kişi olarak da biliniyor. İlk kişi Satoshi Nakamoto iken ikinci kişi efsanevi yazılımcı Hal Finney olarak bilinmekte.

Adam Back’ten Bitcoin Tahmini

Adam Back, kısa süre önce gerçekleştirdiği bir röportajında Bitcoin fiyatı hakkında önemli bir açıklamada bulundu.

Back, BTC fiyatının bu yıl içerisinde 100.000 dolara ulaşmasının çok muhtemel durduğunu vurgulayarak BTC’nin tam olarak altına rakip konumda bulunduğunun da altını çizdi.

Bitcoin’in buna rağmen fiziksel altından çok daha avantajlı olduğunu düşünen ünlü CEO, bu farkın görüleceğini ve fiyatın bundan etkileneceğini ifade etmekte.

Back, piyasada ne kadar coin olması unsurunun aslında altının sınırlı arz unsuru ile eşdeğer öneme sahip olduğunu belirterek BTC’nin sınırlı arz modeline vurgu yaptı. İnsanların yavaş yavaş altından vazgeçip Bitcoin almaya başlayacağını düşünen tecrübeli analist, BTC için umut dolu.

Aslında sadece kendisi değil aynı zamanda Bloomberg’in ünlü analist Mike McGlone da benzer bir açıklamada bulunmuştu. McGlone, BTC fiyatı için bu yıl 100.000 dolar fiyatının görülmesini bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu