Kripto HaberleriAltcoinTartışmalı Meme Token, Merkeziyetsiz Borsa UniSwap Yönetimi Tarafından Delist Edildi!

Tartışmalı Meme Token, Merkeziyetsiz Borsa UniSwap Yönetimi Tarafından Delist Edildi!

Son günlerin en tartışmalı meme tokenlerinden biri UniSwap yönetimi tarafından frontend'den delist edildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para alanındaki en popüler merkeziyetsiz borsalardan (DEX) biri olan UniSwap, BEN token’ını platformundan çıkardı.

BEN Tokene Artık UniSwap Front-End Üzerinden Erişilemiyor

Anonim bir Twitter kullanıcısı tarafından bir meme coin olarak piyasaya sürülen tokena artık UniSwap’in front-end arayüzünden erişilemiyor.

Tokene UniSwap aracılığıyla erişilmeye çalışıldığında, “bu tokeni Uniswap App ile alıp satamazsınız” şeklinde bir uyarı görülüyor.

BEN tokeni için UniSwap üzerinde yayınlanan uyarı.

Bununla birlikte BEN token bu gelişmeye rağmen gün içerisinde %66 civarında bir yükseliş yaşamışa benziyor.

BEN tokenin de yaşanan fiyat yükselişini gösteren CoinMarketCap grafiği.

Tokenin frontend’den kaldırılması, artık Uniswap’in resmi web sitesinden veya arayüzünden görülemeyeceği veya erişilemeyeceği anlamına gelir. Ancak, token hala blok zincirinde var olabilir ve diğer platformlardan veya arayüzlerden erişilebilir olabilir.

Backend’den kaldırılmak ise, tokenin artık Uniswap’in akıllı sözleşmeleri veya protokolleri tarafından desteklenmediği veya tanınmadığı anlamına gelir.

İlgili Haber
Dikkat: Bu Altcoin Kayıp Yaşayan Kullanıcılarına Tazminat Ödeyeceğini Duyurdu! Fiyat Tepki Veriyor!

Bu yüzden BEN tokeninin backend tarafında delist edilmediğini düşünürsek, halen UniSwap’ın akıllı sözleşmelerini kullanabildiği sonucuna varabiliriz.

Bir meme token olarak piyasaya sürülen BEN’in kurucusu ben.eth hakkında bazı şüpheler bulunuyor. Bu isim, Twitter üzerinden yayınladığı Ethereum adresine token gönderenlere yeni bir meme token airdrop edeceğini söylemişti.

Bununla birlikte ben.eth’nin airdrop ettiği yeni meme token anında değer kaybetmiş ve yatırımcıları zarara uğratmıştı. Bununla birlikte meme tokenler halihazırda oldukça volatil ve riskli varlıklar olarak biliniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları