coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTartışmalı Şirket, Henüz Bugün Yüklü Miktarda Topladığı Altcoinin Tamamını Saatler Sonra Sattı

Tartışmalı Şirket, Henüz Bugün Yüklü Miktarda Topladığı Altcoinin Tamamını Saatler Sonra Sattı

Tartışmalı bir kripto para piyasa yapıcı şirketi olan DWF Labs, bugün önemli miktarda token satın alıp sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerin en fazla konuşulan piyasa yapıcı şirketi DWF Labs, bugün birtakım alışılagelmişin dışında altcoin işlemleri gerçekleştirdi.

Şirket, bugün öğleden sonra saat 2 civarında satın aldığı 1.8 milyar LeverFi (LEVER) tokenini kripto para borsası Binance’e transfer etti. Bu miktardaki LEVER tokeninin dolar bazında değeri 2.85 milyon dolar civarında ve LEVER’ın 45 milyon dolarlık piyasa değeri göz önüne alındığında ciddi bir rakam.

Bununla birlikte LEVER fiyat grafiği incelendiğinde DWF Labs tarafından yapılan satışın fiyatı çok da etkilemediği gözleniyor. Aksine, LEVER fiyatı bugün %12’den fazla değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.001737 dolardan işlem görüyor. Şirket, Binance’e fiyat 0.00171 seviyesindeyken transfer gerçekleştirdi.

İlgili Haber  FTX Yeni Yönetiminden Önemli Uyarı: "Son Tarih Yaklaşıyor"

Şirketin cüzdanının bu tokenleri teslim aldığı anda ise LEVER fiyatı 0.001555 dolardı.

LEVER altcoin fiyatında gün içerisinde yaşanan gelişmeleri gösteren CoinMarketCap grafiği.

Wintermute Trading, Singapur’daki Token2049 konferansında rakibi olan DWF Labs’i piyasayı manipüle etmekle suçlamıştı. DWF Labs ekibi ise bu açıklamayı gülünç bulmuş ve bir yalanlama yayınlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları