Kripto HaberleriHaberlerTayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi!

Tayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), geçtiğimiz 2018 senesi içerisinde 7 kripto para borsasının resmi olarak lisans alabilmek için başvuruda bulunduklarını ve 7 kripto para borsası lisans başvursundan sadece 4 tanesine bugün izin verebildiklerini ve lisans verilen 4 kripto para borsasının kısa sürede Tayland’da resmi olarak ticari işlemlere başlamalarına izin verileceğini açıkladı. Lisans alan 4 kripto para borsasının dışında kalan 3 kripto para borsasının çeşitli nedenlerden dolayı resmi lisans alamadıkları ve lisans alamayan 3 kripto para borsasının Tayland’da resmi lisans alana kadar hizmet sunamayacak oldukları açıklandı.

Ülkede resmi olarak lisans almak zorunlu

Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ülkede kripto para borsalarının resmi olarak lisans almak zorunda olduklarını, aksi durumda lisans almayan ve hizmet sunmak isteyen yabancı kripto para borsaları dahil tüm yasadışı kripto para borsaları hakkında kapatma ve belirli cezai işlemler uygulayacak olduklarını açıklıyor. Ülkede, kripto para borsalarına yönelik olarak yatırımcılar lisans verilirken yatırımcıların düşünülmesini ve her lisans başvurusuna olumlu olarak yanıt verilmemesinin ekonomik güvenlik için gerekli olduğuna inanıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları