Kripto HaberleriHaberlerTayland Borsası: Kripto Para Lisansı İçin Başvuruda Bulunduk!

Tayland Borsası: Kripto Para Lisansı İçin Başvuruda Bulunduk!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tayland Borsası (Stock Exchange of Tayland, SET), kripto para işlemleri yapmak ve kripto para borsası olarak hizmet sunabilmek için ülkenin yetkili kurumuna başvuruda bulunduklarını açıkladı. İnsanların kripto para sahibi olup olmaması konusunda kendi özgür kararlarını verebildikleri ülkede, kripto para borsası olarak ve kripto para alım ve satımı yapabilmek için lisans sahibi olmak gerek.

Henüz Tayland Borsası (Stock Exchange of Tayland, SET) lisans sahibi olmadığından sıradan borsa işlemlerinde yetkili ve kripto para işlemleri yapamıyor. Yasal olarak kripto para işlemleri için başvurda bulunmasından dolayı SET kısa süre sonra verilmesi beklenen dijital lisans onayı sonrasında ülkede kripto para alım ve satım işlemlerine başlayabilecek.

Tayland’da kripto para sahibi olmak isteyen kişi sayısı bölgesel olarak avantajların olması ve çok fazla sayıda mağazada kripto paranın geçerli gizli ödeme yöntemi olarak tercih ediliyor olmasından dolayı insanlar kripto para sahibi olmanın kötü yönleri kadar iyi yönlerini de görüyorlar ve kripto paralara sahip olmak için belirli tasarruflardan sonra kripto paralara yatırım yapıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları