coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTayland kripto para borsalarına lisans veriyor

Tayland kripto para borsalarına lisans veriyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tayland, 7 yeni kripto para borsası şirketine onay vermek, lisans ile hizmet sunmalarının daha kolay hale getirilmesi konusunda çalışıyor. Ülkede yöneticiler kripto para borsalarının kısa süre içerisinde daha fazla insanın yararlanması ve resmi olarak bir statüye sahip olması ve lisanslarının olmasının önemli olduğunu düşünerek 7 yeni kripto para borsası şirketinin ülkede aktif olarak faaliyet göstermesine izin verecek yasalar üzerinde çalışıyor.

Bugün itibari ile alınan kararlar gereği 7 yeni kripto para borsasının eğer ki olumsuz bir süreç işlemez ise bugünden itibaren resmi lisans sahibi oldukları ve bu lisansları kullanarak ülkede kripto para borsası işletebilecek oldukları ve resmi olarak banka hesapları açarak ülkede kripto paraların kullanımını daha fazla yaygın hale getirebilecek olduklarını açıkladı.

Yeni resmi lisanslar

Yeni verilen bu lisanslar sayesinde ülkede kripto para kullanan vatandaş sayısında da güvenin daha fazla artmasının etkisi ile daha iyi seviyeye gelmesi bekleniyor. Kripto paraların kullanımı konusunda nasıl gelişmeler olacağını ise gelecek birkaç haftalık süreç gösterecek ve sonuç beklenenden daha iyi olabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları