HaberlerKripto Para

Tayland ve Hong Kong Arasındaki İkili Ticaret Ödemelerinde Yeni Bir Dönem Başlıyor!

İki aşamalı bir dijital token oluşturmak istiyorlar.

İki ülke, aralarındaki ticareti hızlandırmak amacıyla blockchain destekli kripto paraların izini sürüyor. Ülkelerin parasal yetki kurumları ikili ticaretteki sınır ötesi fon transferleri için iki aşamalı bir dijital token oluşturmak niyetinde.

Hong Kong ve Tayland’ın geçen yılki ikili ticareti 19.6 milyarı buldu. Eğer söz konusu proje gerçekleşirse bu ülkeler arasındaki para birimi yerleşim hızı da büyük ölçüde artacak.

İki aşamalı projenin ilk adımı token basmak, sonrasında bu adımı genişleterek bu tokenleri kurumsal müşterilere dağıtmayı hedefliyorlar.

Tayland, Farklı Projeler Peşinde

Hong Kong’la giriştiği iki aşamalı dijital token oluşturma projesinin haricinde Tayland’ın farklı bankalarla da kendi sanal para birimini çıkartmak için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu