Kripto HaberleriHaberlerTD Ameritrade'den Ripple'a (XRP) Yeşil Işık!

TD Ameritrade’den Ripple’a (XRP) Yeşil Işık!

Takip et

Genel hisse senetleri, vadeli işlem sözleşmeleri, borsada işlem gören fonlar, kripto para birimi, yatırım fonları ve sabit getirili yatırımlar dahil olmak üzere finansal varlıkların alım satımı için elektronik bir ticaret platformu sunan ve Amerika’nın önde gelen finans şirketlerinden biri olan TD Ameritrade Twitter üzerinden yayınladığı bir açıklamayla henüz yalnızca CME üzerinde Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini sunduklarını ancak piyasayı gözlemlemeye devam ettiklerini ve pek yakında ek fırsatları da gözden geçireceklerini belirtti.

Söz konusu açıklamanın “XRP‘yi destekleme konusunda ne düşündükleri” sorusuna yanıt olduğunu ve şirketin geçen senenin sonunda XRP ile ilgili yaptığı açıklamaları da hesaba katarsak Twitter’dan yapılan bu son açıklamayı şirketin XRP için yeşil ışık olarak tanımlamak mümkün.

Yaşanan bu son gelişme XRP için büyük bir fırsat olabilir. Sonuçta TD Ameritrade 2018’de 5 milyar dolardan fazla bir gelir elde etti ve şirketin duyurusunu yaptığı kripto değerleri yukarı taşıyabilecek güçte olduğu yadsınamaz bir gerçek.

TD Ameritrade XRP Yatırımcılarını Daha Önce de Umutlandırmıştı

Şirket geçen sene XRP’yi araştırdıklarını duyurmuş ve XRP yatırımcılarını büyük oranda umutlandırmıştı çünkü ilgili açıklamadan sonra XRP fiyatları yüzde 33 artış yaşamıştı.

Bakalım şirketin yaktığı yeşil ışık gerçek bir destekleme girişimine dönüşecek ve XRP fiyatlarını uçurabilecek mı?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları