binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTecrübeli Analist, Bitcoin'i Yeni Rekora ve 52.000 Dolara Götürebilecek İki Fiyat Seviyesini...

Tecrübeli Analist, Bitcoin’i Yeni Rekora ve 52.000 Dolara Götürebilecek İki Fiyat Seviyesini Açıkladı

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, yaptığı açıklamasında Bitcoin ve genel piyasa değerlendirmesini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tecrübeli kripto para analisti Michaël van de Poppe, yaptığı açıklamasında Bitcoin ve genel kripto para piyasasının gidişatı hakkında konuştu.

Analiste göre Bitcoin’i önümüzdeki dönemde kritik kararlar bekliyor. Van de Poppe, BTC fiyatı için 60.500 ila 61.000 dolar barajının halen dayanmaya devam ettiğini, 63.000 doların aşılmasının ise tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkılması için sonraki engelin kaldırılması anlamına geldiğini söyledi.

Bununla birlikte analist, 60.500 dolar destek seviyesinin kırılması halinde ise sonraki destek bölgesi olarak 52.000 dolar ila 55.000 doları gördüğünü belirtti.

Altcoin piyasasına değinen analist, birçok altcoinin çift dip noktası oluşturduğunu ve bir ralli olasılığının büyük oranda arttığını iddia etti. Piyasa duyarlılığının ise insanların aşağı yönlü momentumun devam etmesini beklediği için düşük olduğunu söyledi.

İlgili Haber  Son Dakika: Coinbase, Yeni Bir Altcoini Listelemek Üzere Yol Haritasına Ekledi!

Ek olarak Bitcoin dominansını da değerlendiren van de Poppe, bu metriğin muhtemelen zirve noktasını gördüğünü iddia etti. Bu yazının yazıldığı anlarda BTC dominansı %55.28 seviyesinde bulunuyor.

Analiste göre önümüzdeki hafta açıklanacak olan Ethereum ETF kararı, piyasalar için pozitif yönde büyük bir tetikleyici olabilir. Analist, bu kez ibrenin altcoin tarafında dönmesini beklediğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail