BitcoinHaberler

Tecrübeli Analist, Son Düşüşe Rağmen Bitcoin (BTC) İçin Yeni Rekor Beklentisini Açıkladı

Bitcoin'in 60.000 dolardan düşüşünü bilen analist, yeni tahminini paylaştı.

Bitcoin (BTC) fiyatı hafta sonu inanılmaz bir düşüş yaşadı ve sadece 1 saat içerisinde fiyat 60.000 dolardan 50.000 dolara kadar çakıldı. Kısa süren bu düşüş, BTC fiyatının 54.000 dolara kadar yükselmesi ile hafiflese de hala piyasada panik yaratmaya devam ediyor.

Bitcoin’in Düşüşünü Bildi: Sıra Yükseliş Tahmininde

Bitcoin fiyatının 60.000 dolardan başlayan düşüşünü bilen tecrübeli bir analist ise şimdi çok daha etkili bir yükseliş bekliyor.

Analist Loma, 12 Nisan tarihinde yaptığı açıklamada Bitcoin’in yakında boğaları tuzağa düşürüp beklenmeyen bir düşüş yaşayacağını vurguladı. Analist, bunun tam da Coinbase’in IPO’su sonrasındaki hafta sonunda yaşanacağını ifade etti ve beklenen oldu.

Analist bu tahmininin devamında ise düşüş ile korkuya kapılan yatırımcıların yine terste kalabileceğine işaret etti. Lamo, bu haftanın sonuna doğru lider kripto para biriminin 70.000 dolar seviyesine doğru ilerleyeceğini altını çizdi. Analistin çizdiği grafikte 50.000 doların destek olarak görülmesi ve fiyatın buradan sekeceğine işaret etmesi, şu an birebir yaşanmakta.

Tecrübeli analistin grafiğindeki fiyat hedefinin ise 61.950 dolar direnci kırıldıktan sonra 72.500 dolar ve üzeri olduğu görülüyor. Bitcoin’in 72.000 doların üzerine çıkması ise boğa sezonunun tüm hızıyla sürmesini sağlayabilir. Son dönemde dünyanın dört bir yanından kripto para regülasyonları ile ilgili haberler gelse de Bitcoin’in yükselişini devam ettirmesi beklenmekte.

BTC fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 56.700 dolar bandından işlem görmekte.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu