coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriDogecoinTecrübeli Analistten İddia: "Bu Tokeni İzleyin, Shiba Inu'nun Hareketini Taklit Edebilir!"

Tecrübeli Analistten İddia: “Bu Tokeni İzleyin, Shiba Inu’nun Hareketini Taklit Edebilir!”

Kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı açıklamasında Shiba Inu'nun yükselişinden sonra izlediği diğer tokeni bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Memecoinler, son dönemde kripto para topluluğunun gündeminin diğer konulara kaymasıyla birlikte sessiz bir şekilde sahneye çıkacakları günü bekliyor gibiler.

Kripto para analisti Ali Martinez’e göre, SHIB ile DOGE arasında 0.74’lük güçlü bir pozitif korelasyon bulunuyor. Bu da Shiba Inu’nun fiyatı hareket ettiğinde Dogecoin’in de genellikle aynı yönde hareket ettiği anlamına geliyor.

Martinez, Shiba Inu’nun geçtiğimiz hafta %20 yükseldiğini, ancak Dogecoin’in henüz bu hareketi yansıtmadığını belirtti. Dogecoin’i yakından izlemenin akıllıca olabileceğini, çünkü yakında SHIB’i yakalayabileceğini öne sürdü.

İlgili Haber
PayPal'ın Stablecoini Kripto Para Piyasasını Nasıl Etkileyecek? Bank of America Analisti Konuştu

Bir kripto para analiz şirketi olan Santiment de son raporunda SHIB’i değerlendirdi. Raporda, bugün altcoinlerin fiyatlarında hafif bir yükseliş yaşandığı, ancak orta ve küçük ölçekli coinlerin çoğunun haftalık zaman diliminde herhangi bir yükseliş elde etmek için hâlâ mücadele ettiği belirtildi.

Santiment’e göre birçok trader, SHIB’in birkaç canlı coinden biri olması nedeniyle odak noktasını SHIB’e kaydırdı. Santiment, Shiba Inu’nun artan sosyal hacimle birlikte %19 artış gösterdiğini ve bunun da kripto topluluğunun yüksek düzeyde ilgi ve katılımına işaret ettiğini bildirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail