Kripto HaberleriAltcoinTerra Classic (LUNC) Ağında Airdrop Müjdesi: Tarih Yaklaşıyor!

Terra Classic (LUNC) Ağında Airdrop Müjdesi: Tarih Yaklaşıyor!

Takip et

Orijinal Terra kredi protokolü Mars Protocol, 31 Ocak’ta Cosmos Mars Hub mainnet’i başlatacağını ve Terra Classic’teki (LUNC) iki snapshot sırasında MARS tutan kullanıcılara toplam 64.4 milyon yeni altcoin airdrop’u dağıtacağını duyurdu.

Belirlenen Tarihte LUNC Ağında MARS Altcoini Tutan Kullanıcılara Airdrop Verilecek

Protolün resmi web sitesinde gelişme şöyle duyuruldu:

“Mars Hub, Şubat 2023’te Osmosis ile başlayarak diğer blok zincirlerinde bir dizi istasyon için bir ana üs görevi görecek. Her bir istasyon sonunda Mars Rover kredi hesaplarına güç verecek ve bu da tamamen merkeziyetsiz, gözetimsiz bir ortamda çapraz marjlı kaldıraçlı ticaretin, yield stratejilerinin ve daha fazlasının kilidini açacak.

Mars Protocol’ün ana hedefi, CeFi gibi görünen ve hissettiren full-stack bir DeFi ürün deneyimi oluştururken, merkeziyetsizliğin faydalarını korumaktır: gözetimsiz, şeffaf, güven gerektirmeyen ve esnek.

Kasım 2022’deki Alpha test ağı boyunca 100’den fazla topluluk üyesi, MARS airdrop talep süreci, MARS stake etme ve Osmosis test ağındaki Red Bank aracılığıyla ödünç alma ve verme dahil olmak üzere birçok önemli alanı test etti. Şimdi, topluluk üyeleri ve potansiyel doğrulayıcılar, halka açık Ares-1 test ağının devreye alınmasıyla bu işlevselliği de test edebilirler. Bu sandbox, Mars Hub için sürekli olarak birincil test ortamı olarak kalacak.”

İlgili Haber
Airdrop Dağıtacak Altcoinin CEO'sundan Uyarı: "Coin Almak İçin Bunu Yapmalısınız!"

Bununla birlikte protokol, Terra zincirinin çökmesinin ardından kurulan Terra Classic (LUNC) zinciri üzerinde 7 Mayıs 2022 ve 28 Mayıs 2022 tarihlerinde MARS tokeni tutan yatırımcılar airdrop için hak kazanacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Anlatmak istenen ne

Yunus

Lunadaki giden paramız geri gelcekmi lunclar bekliyo

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları