coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTerra İçin (LUNA) Olumlu Gelişme: ABD'deki Son Toplu Dava da Geri Çekildi!...

Terra İçin (LUNA) Olumlu Gelişme: ABD’deki Son Toplu Dava da Geri Çekildi! Yeni CEO Açıklama Yaptı

Son gelişmeye göre, Terra (LUNA) ve Terraform Labs aleyhine ABD'de açılan son toplu dava da gönüllü olarak geri çekildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önemli bir gelişme olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde Terra (LUNA) aleyhine açılan son toplu dava davacılar tarafından gönüllü olarak geri çekildi. Bu, şirket için olumlu bir eğilime işaret eden ve geri çekilen ikinci dava oldu.

Terraform Labs CEO’su Chris Amani yaptığı açıklamada konuyla ilgili duyduğu rahatlama ve kararlılığı dile getirdi. “ABD’de Terra’ya karşı açılan son toplu dava davacılar tarafından geri çekildi. Böylece sayı ikiye çıktı. Bu temelsiz yasal iddialar başarısız olmaya devam ettikçe, biz de savaşmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Haber  Do Kwon'un Terra (LUNA) Batmadan Önceki Gizli Mesajları Ortaya Çıktı: Çöküşün Nedeni Bu Muydu?

Dava detaylarına gelecek olursak, ilk olarak Nick Patterson tarafından bireysel olarak ve daha sonra benzer durumdaki tüm diğer kişiler adına Terraform Labs, Jump Crypto, Jump Trading, Tribe Capital, Definance Capital/Definance Technologies, Three Arrows Capital, Nicholas Platias ve Do Kwon’a karşı dava açılmıştı.

Bununla birlikte, mahkemeye ve ilgili tüm taraflara sunulan bir bildirime göre, baş davacı Michael Tobias ve davacı Nick Patterson, davalılar Terraform Labs ve Do Kwon’a karşı davayı tamamen gönüllü olarak geri çekti.

Bildirimde ayrıca, ne davacıların ne de avukatlarının bu geri çekme için herhangi bir bedel almadıkları veya almayacakları açıklandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail