AltcoinBitcoin

Terra’dan 100 Milyon Dolarlık Yeni Bitcoin (BTC) Alımı Geldi!

Bitcoin alımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden Terra'nın bu son hamlesi Bitcoin fiyatında beklenen yükselişi sağlayamadı.

Terra’nın Luna Foundation Guard‘ı ünlü teknoloji şirketi MicroStrategy‘nin yolundan gitmeye devam ediyor. Bitcoin rezervlerini artırmaya devam eden şirket, son olarak 100 milyon dolarlık BTC alımıyla gündeme geldi.

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon, söz konusu alımı duyurmak için Twitter başındaydı.

LFG’nin Bitcoin cüzdanında şu anda kümülatif olarak 1,7 milyar dolar değerinde 42.406 BTC bulunuyor. Daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz gibi Terra önceki satın alımını pazar günkü 176 milyon dolarlık alımla gerçekleştirmişti.

İlgili Haber
Terra (LUNA) Yine Yüklü Miktarda Bitcoin (BTC) Satın Alımı Yaptı!

3AC ve Jump Crypto Yatırımcıları Bitcoin Alımlarını Kolaylaştırdı!

Vakıf şubat ayında 3AC ve Jump Crypto gibi yatırımcılardan yerel LUNA tokeninin özel satışı yoluyla 1 milyar dolar toplamayı başarmıştı. Bu şirket için büyük Bitcoin cinsinden rezerv oluşturmayı mümkün hale getirdi. Şirket satın aldığı Bitcoinler sayesinde yüksek volalite dönemlerinde stablecoinlerinin değerini 1 dolara sabitlemeyi hedefliyor.

Yeni Alım Bitcoin’de Beklenen İvmeyi Sağlayamadı!

Terra’nın büyük alımları artık Bitcoin fiyatını desteklemeye yetmiyor gibi görünüyor. Lider kripto para birimi şu anda 40.000 dolar çevresinde işlem görüyor.

Varlıklarını Çeşitlendirmenin Yollarını Arıyor

Geçen hafta LFG, yatırım yelpazesini genişletmek için 100 milyon dolar değerinde Avalanche (AVAX) jetonu satın almıştı. Şirket yeni Bitcoin ve altcoin alımlarıyla bu yelpazeyi daha da genişleteceğe benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu