coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinTers İndikatör Jim Cramer Bitcoin Hakkında Konuştu: ''Bu Seviyeye Dikkat Çekti!''

Ters İndikatör Jim Cramer Bitcoin Hakkında Konuştu: ”Bu Seviyeye Dikkat Çekti!”

Ünlü finans yorumcusu ve CNBC'nin Mad Money programının sunucusu Jim Cramer Bitcoin hakkında açıklamalar yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü finans yorumcusu ve CNBC’nin “Mad Money” programının sunucusu Jim Cramer, Bitcoin (BTC) hakkında cesur bir tahminde bulunarak kripto para biriminin fiyatının “zirveye ulaştığını” öne sürdü.

Jim Cramer Bitcoin Fiyatının “Zirveye Çıktığını” Tahmin Ediyor

Cramer, programının yakın tarihli bir bölümünde, “Dalga geçmeyi bırakalım. Bitcoin istiyorsanız, Bitcoin alın. Bu arada Bitcoin’in zirve yaptığını düşünüyorum,”dedi.

Cramer’ın piyasa tahminleri ticaret camiasında sıklıkla aykırı bir gösterge olarak görülmüştür. Bu itibar, bazen gerçek piyasa hareketleriyle çelişen önceki piyasa tahminlerinden kaynaklanıyor.

İlgili Haber  Tanınmış Analist, Bitcoin ve XRP Fiyatında Beklediği Seviyeleri Açıkladı: İşte Hedefleri

Örneğin, 2 Ocak’ta Cramer, Bitcoin’in direncini övdü ve önceki şüpheciliğinden önemli bir değişime işaret etti. Bitcoin’e duyduğu yeni güvene ve “burada kalacağını” belirtmesine rağmen, kripto para biriminin fiyatı ertesi gün 41.000 doların altına düşmüştü.

Ekim ayında Cramer, Bitcoin için önemli bir gerileme öngörmüştü. Ancak Cramer’ın öngörüsünün aksine, dijital para birimi etkileyici bir yükseliş göstererek 2023 yılında %150 oranında değer kazandı.

Bu durum, yatırımcıların Cramer’ın Bitcoin hakkındaki son yorumlarını esprili bir şekilde potansiyel bir yükseliş sinyali olarak değerlendirmesine yol açtı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail