binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinTers İndikatör Jim Cramer'den "Bitcoin Satın Alın" Çağrısı Geldi!

Ters İndikatör Jim Cramer’den “Bitcoin Satın Alın” Çağrısı Geldi!

Kripto para topluluğunda ters indikatör olarak bilinen Jim Cramer, NBC'nin Lighting Round programının son bölümündeizleyicileri Bitcoin satın almaya çağırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Binance-ABD anlaşması sonrasında yaşadığı düzeltme sonrasında tekrardan 37.000 doların üzerine çıkarken, CNBC’nin Mad Money programının sunucusu olan Jim Cramer‘den Bitcoin açıklaması geldi.

Kripto para topluluğunda ters indikatör olarak bilinen Jim Cramer, CNBC’nin Lighting Round programının son bölümünde izleyicileri Bitcoin satın almaya çağırdı.

“Bitcoin’i seviyorsanız Bitcoin satın alın. Benim görüşüm her zaman bu olmuştur.”

Toplulukta ters indikatör haline gelen Jim Cramer’in BTC satın alın çağrısı kripto para topluluğunun hemen dikkatini çekti.

Youtube videosunun altına pek çok yorum gelirken bir topluluk üyesi “Bitcoin bu yorumdan hemen sonra düştü, ancak tekrar yükseldi” derken başka biri de “Jim Cramer Bitcoin alın mı diyor? yoksa satın mı?” şeklinde yorumda bulundu.

Buna karşılık Cramer, Ekim ayında, mevcut piyasa koşulları nedeniyle kullanıcılarına elindeki Bitcoin’leri satma çağrısında bulunmuştu.

Ekim ayında Cramer, mevcut piyasa koşullarının tüccarlar ve yatırımcılar için kripto para piyasasından çıkmak için iyi bir fırsat verdiğini iddia etmişti. Ancak Cramer’in son açıklaması önceki Bitcoin satın açıklamasıyla çelişti.

Bitcoin yazım esnasında 37,221 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail