binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTether (USDT) Bu Altcoin İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

Tether (USDT) Bu Altcoin İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

Tether, sorunsuz kripto para ödeme çözümü oluşturmak için TON Vakfı ve Oobit ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük stablecoin USDT ihraççı şirketi Tether, sorunsuz kripto para ödeme çözümü oluşturmak için TON Vakfı ve Oobit ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Söz konusu ortaklığı X hesabından duyuran Tether, Oobit uygulamasının TON ve USDt-TON ile anında kripto ödemelerine olanak tanıyarak kullanıcılara günlük işlemlerde benzersiz bir kolaylık sunulacağını belirtti:

“Dijital varlık sektörünün en büyük şirketi Tether, mobil ödeme uygulaması Oobit ve TON Vakfı ile güçlerini birleştirerek kripto para birimlerinin ödeme aracı olarak kullanımında devrim yaratmak ve kullanıcılara kesintisiz ve kullanışlı bir ödeme aracı sunmak üzere güçlerini birleştiriyor.”

Tether CEO’su Paolo Ardoino ortaklıkla ilgili şunları söyledi: “Tether’in faydasını genişletmek ve kripto para ödemelerinin benimsenmesini teşvik etmek için Oobit ve TON Vakfı ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği, bu alanda yenilikçiliği ve erişilebilirliği artırma konusundaki kararlılığımızın altını çiziyor. Birlikte, banka hesabı olmayan nüfusa bankacılık çözümleri sunacağız ve kullanıcıların kripto para birimleriyle işlem yapma biçiminde devrim yaratarak bunu daha kolay ve rahat hale getireceğiz.” dedi.

Ortaklık haberi sonrası TON fiyatında küçük de olsa yukarı yönlü bir hareket yaşandığı görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail