Kripto HaberleriBitcoinTether, Wright'a Karşı McCormack'i Destekliyor

Tether, Wright’a Karşı McCormack’i Destekliyor

Takip et

Tether, kendini Bitcoin (BTC) yaratıcısı ilan eden Craig Wright’a karşı açılan bir davada Peter McCormack’i destekleyeceğini açıkladı.

Yaptığı açıklama ve itirazlarla şimşekleri üzerine çeken Craig Wright, Tether’i karşısına alarak stratejik bir hata yapmışa benziyor.

Stuart Hoegner’dan Gelen Cevap Açık ve Net:

Stuart Hoegner attığı tweetle iddiaları yanıtladı: “Wright, Satoshi Nakamoto olduğunu kanıtlama konusunda sayısız fırsatlara sahipti ancak bu fırsatları kesinlikle kullanmadı.”


İkili Arasındaki Gerginlik Tırmanıyor

Bilindiği gibi Craig Wright, McCormack’a kendisine hakaret davası dava açmıştı. Karşı atağa geçen Peter McCormack ise Wright’ın sahtekar olduğunu ve Wright’ın Satoshi Nakamoto olmadığını ileri sürmüştü.

İkili arasında yaşanan gerginlik Binance borsasına da yansıdı ve McCormack’ın dava edilmesi sonrası Bitcoin SV’yi (BSV) platformdan kaldırdı.  McCormack, yaptığı savunmada Wright’ın kripto para sektöründe yalancı olarak görüldüğünü ifade etmişti.

Bakalım ikili arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak ve piyasalar davanın sonucundan nasıl etkilenecek?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları