BitcoinHaberlerTether

Tether, Wright’a Karşı McCormack’i Destekliyor

İkili Arasındaki Tartışmanın Piyasaları Nasıl Etkileyeceği Merak Konusu

Nexo

Tether, kendini Bitcoin (BTC) yaratıcısı ilan eden Craig Wright’a karşı açılan bir davada Peter McCormack’i destekleyeceğini açıkladı.

Yaptığı açıklama ve itirazlarla şimşekleri üzerine çeken Craig Wright, Tether’i karşısına alarak stratejik bir hata yapmışa benziyor.

Stuart Hoegner’dan Gelen Cevap Açık ve Net:

Stuart Hoegner attığı tweetle iddiaları yanıtladı: “Wright, Satoshi Nakamoto olduğunu kanıtlama konusunda sayısız fırsatlara sahipti ancak bu fırsatları kesinlikle kullanmadı.”


İkili Arasındaki Gerginlik Tırmanıyor

Bilindiği gibi Craig Wright, McCormack’a kendisine hakaret davası dava açmıştı. Karşı atağa geçen Peter McCormack ise Wright’ın sahtekar olduğunu ve Wright’ın Satoshi Nakamoto olmadığını ileri sürmüştü.

İkili arasında yaşanan gerginlik Binance borsasına da yansıdı ve McCormack’ın dava edilmesi sonrası Bitcoin SV’yi (BSV) platformdan kaldırdı.  McCormack, yaptığı savunmada Wright’ın kripto para sektöründe yalancı olarak görüldüğünü ifade etmişti.

Bakalım ikili arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak ve piyasalar davanın sonucundan nasıl etkilenecek?

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı