Bitcoin

Tezos Vakfı’nın Varlıklarının Yüzde 47’si Bitcoin’de!

Ocak 2020 tarihi itibari ile Tezos Vakfı'nın 635 milyon dolarlık varlığı var.

İsviçre merkezli Tezos Vakfı, kısa süre içerisinde milyonlarca dolarlık servet topladı. Tam 635 milyon dolar değerinde varlığa sahip olan Tezos Vakfı’nın bugün için varlıklarının %47’si Bitcoin’de tutulmakta. Vakıf, servetinin yarısına yakınını Bitcoin’de tutarken kalan kısmını ise farklı altcoin varlıklarda tutuyor.

2017 yılı ICO döneminde 200 milyon doların üzerinde tam 232 milyon dolar toplayan Vakıf, farklı kripto para birimleri değil farklı yatırımlarla da oldukça fazla kazanç elde etme ve mevcut servetini daha fazla güçlendirme yoluna gidiyor.

Bazı kripto para şirketleri gelecekte varlıklarını faklı varlıklara geçirmeye düşünürken, bazıları ise sadece kripto para birimi olarak servetlerini güçlendirme yoluna gidiyor.

*Tezos Vakfı ile ilgili bugüne kadar hiçbir skandal ortaya çıkmazken, bazı vakıflar ile ilgili ise skandallar geçmişte çok kez gündeme gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu