Ana SayfaAltcoinTezos (XTZ) Kurucusu Ayı Piyasası ve İflaslar Hakkında Konuştu!

Tezos (XTZ) Kurucusu Ayı Piyasası ve İflaslar Hakkında Konuştu!

Takip et

Merkeziyetsiz blok zincir platformları arasında yer alan Tezos‘un (XTZ) kurucu ortağı Kathleen Breitman bugün Bloomberg Technology ile yaptığı röportajda Celsius’un iflası ve ayı piyasası hakkında konuştu.

Kripto para borç verme şirketi Celsius’a atıf yapan Breitman, bazı projelerin zayıf temeller üzerine kurulduğunu bu nedenle yaşanan iflasların ve likidite krizlerinin kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

Breitman’a göre bu tarz projeler belirli bir teoriye dayanıyor ancak pratik hiçbir yönü bulunmuyor. Bu tarz belirli bir amaca hizmet etmeyen çok sayıda projenin çökebileceğini düşünen ünlü kurucu, çöken varlık sayısının da artabileceğini ekledi.

“Bu İflaslar Faydalı”

Bu tarz zayıf temelli projelerin ayı piyasalarında silinmesinin uzun vadede faydalı olduğunu düşünen Breitman, pazarın sağlıklı büyümesi için bu tarz düzeltmelerin gerekli olduğuna inanıyor.

Ekonominin blok zincir kelimesini aşan kanunları var. Bu nedenle Celsius gibi bir şeyin iflas etmesi şaşırtıcı değil.

İşe yaramayan ve sadece teoriye dayalı projelerde çok fazla sallantı gördük.

Sürdürülebilir bir protokol veya iş yapmazsanız bu sayı her zaman artacaktır.

3AC’nin iflası hakkında da konuşan kurucu, şirketin iş modelinin riskli olduğunu ve başarısız olmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi. Breitman 3AC’nin iş modelini “benzersiz derecede kötü” olarak nitelendirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları