Kripto HaberleriHaberlerThomas Lee: BTC güvenilirliğini kanıtladı

Thomas Lee: BTC güvenilirliğini kanıtladı

Takip et

Kripto paralar konusunda yaptığı her açıklaması ayrı bir önem taşıyan ve açıklamalarında sürekli olarak Bitcoin’in gücünü gösterecek olduğunu söylemesi ile tanınan Thomas Lee, bugün yaşanan düşüşlerin hemen ardından yeni bir basın açıklaması yaparak Bitcoin’in kendisini kanıtlamış bir kripto para birimi olduğunu ve diğer kripto paralardan daha fazla güvenilir olduğunu açıkladı.

Bu düşüşlerin yatırımcıları korkutmaması gerektiğine dolaylı yoldan değinen Thomas Lee, kripto para fiyatlarının seviyesinin sürekli olarak değişebilecek olduğunu ve bunun zaten bir beklenti olduğunu belirtti.

Bitcoin fiyatı yükselecek!

Yıl sonunda Bitcoin fiyatının 22.000 dolar ila 25.000 dolar arasına çıkmasını beklediğini belirten Lee, bugün bu seviyelerin ise alım fırsatı olup olmadığı konusunda detaylı bilgi vermedi. Kripto para fiyatları konusunda yorum yapmaktan daha çok gelecekte ne kadar beklentisi olduğu konusunda açıklamalar yapan Lee’nin, Netflix ve Amazon şirketleri üzerinden örnek vererek Yahoo’nun düşüşünün ise 7 yıl gibi bir süre devam ettiğini ve insanların çok kısa süreler içerisinde bazı şeyleri unutabildiklerini açıklaması ise oldukça fazla çekti.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları