Bitcoin

Thomas Lee Yıl Sonu Tahmini Konusunda Geri Adım Attı

Thomas Lee: Yıl sonu tahminim 25.000 dolardan 15.000 dolara düştü.

Analist Thomas Lee, kripto paralar hakkında yıl sonunda ne kadar olacağı yönündeki tahminini geri çektiğini açıkladı. Kısa bir açıklama ile yıl sonu tahminini geri çektiğini ve yeni fiyat beklentisi olduğunu açıklayan Lee, 6.000 dolar seviyesinin altına düşmesi dolayısı ile Bitcoin için yıl sonu tahmininin 25.000 dolardan 10.000 dolar düşüş ile 15.000 dolara gerilediğini açıkladı.

Bitcoin hakkında bir süre önce yaptığım yıl sonu beklentisi açıklamasının ardından bu açıklamayı yapmak zorundayım. Yıl sonu tahminim Bitcoin ile ilgili 25.000 dolardı ancak bu tahmini geri 10 bin dolar düşüş ile 15.000 dolara düşürmek zorundayım. Bunun nedeni 6.000 dolar seviyesinin altına düşmüş olan Bitcoin. – Kripto para analisti Thomas Lee

Yıl sonunda FORBES dergisinin açıklaması, iddiasını koruduğu yönünde. Dünyanın en prestijli finans&ekonomi dergilerinden FORBES Bitcoin hakkında yıl sonu tahmini olarak 10.000 doları göremeyecek olduğunu, beklentilerinin en fazla 9.500 dolar yönünde olduğunu daha önceki açıklamasında ifade etmişti.

İlgili Haber  FORBES: Bitcoin en fazla 9.500 dolar olacak

Tom Lee ise 22.000 dolardan 25.000 dolarak çıkardığı Bitcoin yıl sonu ne kadar olacak? Tahmini konusunda geri adım atarak FORBES’in beklentisine yakın bir beklenti ortaya atmış oldu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı