AltcoinHaberler

TikTok Etkisi Dogecoin’i Borsaların Gözdesi Haline Getirdi!

Dogecoin çılgınlığı devam ediyor. En gözde kripto para borsaları DOGE yatırımcılarına yönelik cazip fırsatlar sunma yarışında!

Bilindiği gibi TikTok’ta viral olan Dogecoin videosunun ardından zengin olmaya hayaliyle DOGE coine yatırım yapan binlece TikTok kullanıcısı 24 saat gibi kısa bir sürede DOGE fiyatlarını uçurmuş, coinin fiyatı iki günde yüzde 124’ten fazla artmıştı. Ancak olayın etkisi bununla kalmadı.

DOGE coin için listeleme yarışına giren Bitfinex, Binance, OKEx gibi büyük kripto para borsaları farklı DOGE coin ürünleriyle boy göstermeye başladılar. İki günde büyük bir yükseliş kaydeden altcoinle 50x kaldıraçlı devamlı swap hizmeti sunacağını açıklayan Binance’i, kaldıraçlı spot ticaret, swap sözleşme ve mevduat özelliklerinin DOGE coinleri de kapsayacağını duyuran OKEx ve her bir DOGE için 1 milyon Dogecoin’e karşılık gelen “Mega DOGE” hizmeti sunan Bitfinex izliyor.

Dogecoin’in tüm varoluş serüveni düşünüldüğünde bugünkü konumu oldukça dikkat çekici. Nitekim 2013’te bir şaka olarak kurulan söz konusu altcoin o zamanda bu zamana çok yol katetti. Hatta zamanla kendi topluluğu oluştu. En büyük destekçisi de Elon Musk. Bu noktada DOGE coinin son günlerdeki yükselişinin en çok Musk’ı memnun ettiğini düşünmek çok da yanlış olmaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu