Kripto HaberleriHaberlerTim Draper 5 Yılda 89.1 Milyon Dolar Kazandı!

Tim Draper 5 Yılda 89.1 Milyon Dolar Kazandı!

Takip et

Kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalar ile tanınan ve kripto para yatırımcısı aynı zamanda kripto para yorumcusu Tim Draper, 5 yıl önce açık arttırmadan satın aldığı 30.000 Bitcoin’i satmadıysa bugün 89.1 milyon dolar kazanmış durumda. Bitcoin alarak hayatının en doğru kararlarını veren Tim Draper, kripto para birimlerine olan ilgisi ve yatırımcıları yönlendirme konusunda her açıklaması ile sektörde oldukça ün yapmış isim.

Bitcoin sahibi olmasının dışında, akılcı yorumlar yapması ve kripto paraların gelecekte daha iyi seviyeleri görebilecek olduğunu, aynı zamanda daha düşük seviyelerin görülmesininde an meselesi olabileceğini açıklayan Tim Draper, kripto paralar aracılığı ile en fazla kar elde eden isimler arasında ilk sıralarda.

30.000 Bitcoin’i 18.96 milyon dolara almıştı

2014 yılında 30.000 Bitcoin için 18.96 milyon dolar ödeyen Tim Draper, bugün toplam 89.1 milyon dolar fazla kazanç elde etmiş oldu. Yatırımından 4 kattan fazla kazancı 5 yıl içerisinde kazanan Tim Draper’in rekor zamanlarında kripto paralarını satması durumunda ise 5 kat daha fazla bugüne göre kazanç elde etmiş olabilecek olduğu bilinmekte. Draper’in elindeki kripto paraların rakamı ise basın açıklanmadığı için bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları