Kripto Para

Tim Draper: Amazon’dan Bir Ürünü Bitcoin İle Alabilirsiniz

Tim Draper'den yeni kripto para birimi açıklaması.

Tim Draper, kripto para birimleri ile bundan sonra bir kahve alabilecek olduklarını ve Amazon.com’dan isteyen herkesin kripto para birimi Bitcoin ile alışveriş yapabilecek olduğunu açıkladı. İnsanların, istedikleri zaman, istedikleri yerde kripto para kullanabilecek olduğunu belirten Draper, resmi olarak kripto para sahiplerinin istedikleri şekilde kripto paralarını kullanmaya hakları olduğunu, kendisinin 1.25 milyon dolarlık yatırım yapmasının ardından OpenNode aracı sistemleri sayesinde Bitcoin ile ödeme yapmanın hızlandırılacak olduğunu açıkladı. İsteyen herkes tarafından Bitcoin ile ödeme yapılabilecek olduğunu belirten Draper, kesin bir zaman dilimi vermezken, insanların kripto parala ile ödeme yapmasının en güvenilir yollardan bir tanesi olduğunu daha önceki açıklamalarını belirtmişti.

Kripto paralar ile ödeme yapılacak

Tim Draper, kripto paralar ile ödeme yapılmasının önünde bir engel kalmaması için OpenNode ile çalışmalar yapacak olduklarını ve bu çalışmalar sayesinde kendisinin de desteğinin bulunacak olduğunu açıkladı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin Amazon.com’da alışveriş için kullanılması büyük bir avantaj yaratacak ve daha fazla büyük bir gizlilik ve güvenlik ortamı yaratacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu