Haberler

Tim Draper: Bitcoin 2022 yılında 250 bin dolar olacak!

Tim Draper kripto paralar ile ilgili beklentisinin devam ettiğini açıkladı.

Kripto para yatırımcısı ve yorumcusu Tim Draper, kripto paraların kısa vadede olmayacak olsa bile 3 yıl içerisinde 250 bin dolar seviyesine çıkacak olduğunu açıkladı. Beklentisinin bu yönde devam ediyor olmasının nedeni olarak bir bilgi vermeyen ünlü isim, kripto paraların gelecek 3 yıl içerisinde piyasa hacmi toplamı olarak 10 trilyon doları görecek olduğunu ve finans dünyasında büyük bir yer kaplayacak olduğunu iddia etti.

2022 yılında kripto para piyasası hacminde 10 trilyon dolar seviyesini görmenin mümkün olduğunu ve bunu beklediğini açıklayan ünlü kripto para yatırımcısı ve yorumcusu Draper, Bitcoin fiyatının ise 250 bin dolar olması ile yatırımcılarına kat be kat kazanç getirecek olduğunu iddia etti.

İddiaların doğruluk oranı: %50

Kripto para ile ilgili olarak ortaya atılan iddiaların doğruluk oranı %50 olarak belirtilirken, Draper ise kendisine göre %100 oranında bunun olacak olduğunu düşünüyor. Bu ise piyasada kendisine olan mevcut güveni düşürürken, yatırımcıların kısa vadeli planları değil, uzun vadeli planları seçmeleri ve uzun vadede süreci gözlemlemeleri öneriliyor. Yatırımcılara göre %50 oranındaki neden olup olmayacağının bilinmemesi iken, Draper iddiasının %100 arkasında.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu