Bitcoin

Tim Draper: Bitcoin İle İsteyen Herkes Kahve Alabilecek

İddia.

2021 yılı hakkında bazı önemli bilgiler veren Tim Draper, kripto para birimlerinin gelecek 2 sene sonra insanlar tarafından kullanılmasında sakınca olmayacak olduğunu, kahve almak isteyenlerin istedikleri dükkana girerek Bitcoin ile kahve alabilecek olduklarını açıkladı. Bitcoin ile kahve almak isteyenlerin sayısının arttığı son yıllarda, kahve dükkanlarının henüz bu ödeme yöntemini kabul etmiyor olması ve kahve dükkanları tarafından Bitcoin kabul edilmesinin çok fazla insanı Bitcoin kullanmaya itebilecek olması yatırımcıların bu konuda beklentisi.

Bitcoin ile kahve almak isteyen kişi sayısının artış göstermiş olması ve sürekli olarak bu sayının artması, yatırımcıların artık kahve dükkanlarından Bitcoin ile ödeme kabul edip etmeyecek olduklarına kadar giden bir süreç yaratıyor.

Kahve alabilecekler

İnsanların istedikleri kahve dükkanından kahve alabilecek olduklarını açıklayan Tim Draper, kripto paraların ödeme yöntemi olarak kullanılmasının neden 2021 yılında olacağını ise açıklamadı. 2019 yılında kripto paralara olan güvenin az olması, bazı mağazaların bu ödeme yöntemine soğuk bakması bu nedenlerden birkaç tanesi olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu