binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinTim Draper Bitcoin'deki 250.000 dolar tahminini yineledi

Tim Draper Bitcoin’deki 250.000 dolar tahminini yineledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasaları ile adını sıkça duyduğumuz milyarder kripto para yatırımcısı Tim Draper, Bitcoin’e duyduğu güvenin devam ettiğini açıkladı. Daha önce ifade ettiği “Bitcoin 2022 yılında 250 bin dolar olacak” tahmininin hala arkasında durduğunu ve buna inandığını ifade etti.

The Street ile yaptığı röportajda kendi Bitcoin hikatesini anlatan Draper, “Piyasaya ilk girişim Mt. Gox olayının hemen öncesiydi. Ben yatırım yaptıktan sonra bu olay gerçekleşti ve yüzde 10 ila 15 arasında değer kaybettim. Ancak dünyanın Bitcoin‘e ihtiyacı olduğu gerçeğini düşündüm ve yatırımlarımı arttırarak devam ettirdim.” şeklinde konuştu.

Daha önceki tahminlerinde dile getirdiği 250 bin dolarlık değeri, yaptığı röportajda tekrarlayan Draper, bunun yanı sıra Blockchain teknolojisinin internetin oluşturduğu etkiden daha büyük etkiler uyandıracağını ifade etti.

Skype, Tesla, Hotmail gibi şirketlere erken yatırım yapması ile tanınan ünlü milyarder Bitcoin 2014 yılında 300 dolar seviyesindeyken “2017 yılında 10.000 doları aşacak” şeklinde tahminde bulunmuş ve bu tahminini tutturmuştu. Ünlü milyarderin 250 bin dolarlık tahmini şu aşamada hayal gibi görünse de ilerleyen zamanlarda sürecin nasıl işleyeceğini hep beraber göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail