Bitcoin

Tom Lee: Bitcoin 25.000 dolar olabilir

Kripto para analistlerinden Tom Lee, kripto paralar ile ilgili düşüncelerini söylemeye devam ediyor. Bitcoin fiyatı konusunda FORBES dergisinden yapılan 9.500 dolar en yüksek sınır tahmininin ardından açıklama yapan Lee, bu sene sonunda Bitcoin ile ilgili kendi beklentisinin hala devam ettiğini ve 25.000 dolar fiyata kadar yükselmesinin hala olası muhtemel bir gelecek beklentisinden yana olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatının FORBES dergisine göre bu yıl sonuna kadar görebilecek olduğu en yüksek seviye 10.000 dolar iken bu seviyeye çıkmasına dahi zor bir ihtimal olarak görüldüğü ve en fazla beklentinin 9.500 dolar seviyesi civarında olduğu açıklanmıştı. FORBES dünyanın en tanınmış dergisi olması ve etkili bir güce sahip olmasından dolayı birçok yatırımcı ise bu açıklamanın doğru olduğunu varsaymış ve kripto paraların bu sene rekor kırmayacak olduğuna kendisini daha fazla inandırmıştı.

Bazı yatırımcılar ise bu sene sonunda yeni rekorların görülmemek için hiçbir sebep olmadığını ve tekrar yeni rekorların kırılacak olduğuna yönelik tahminleri olduğunu belirterek, kripto paralar için rekor beklentilerinin olduğunu açıklamıştı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı