AnalizHaberler

Tom Lee Sene Sonu Bitcoin Tahminini Yeniledi: 25 Bin Dolar

Son bir kaç gün içerisinde piyasada artış hakim. Analistler tarafından art arda olumlu haberler gelmeye başladı. Bunlardan birisi de araştırma şirketi Fundstrat kurusucu Thomas Lee.

CNBC’ye konuşan Lee; “Bitcoin için risk alımlarını şuan için mantıklı görüyorum. Tahminime göre Bitcoin sene sonu 25 bin dolar olacak.”

An itibari ile 8.100 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin, Lee’nin hedefine gelmesi için 3 kat daha artması gerekiyor. Bitcoin üzerindeki olumlu analizleri ile dikkat çeken Lee, geçtiğimiz 3 aylık düşüşlerin anormal olduğunu ve Bitcoin üzerinde gereksiz bir satış baskısı olduğunu dile getirmişti.

Bu satış baskının vergilendirme dönemi ile alakalı olduğu ifade eden Lee, bu ayları artık geride bıraktığımı söylüyor.

2017’de yakalanan büyük yükselişin ardından piyasaya girenleri şanssız olarak değerlendiren Lee, sabırla beklenmesi sonucunda yatırımcıların zararını çıkarıp kara geçeceğini savundu.

Son bir kaç günlük artışla, haftalardır yaşadığı düşüşünü büyük ölçüde toparlayan kripto paraların bundan sonra nasıl bir grafik çizeceğini hep beraber göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu