Kripto Para

Tom Lee’den Kripto Para Düşüşü ve ”Para Akışı” Açıklaması

Tom Lee'den kripto paralar hakkında açıklama.

Kripto para analisti Tom Lee, kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşler sonrasında tekrar tekrar yaptığı açıklamalar ile gündemde kalmıştı. Bitcoin tahmini konusunda yıl sonunda 25 bin dolar tahmininin tutmayacak olduğunu ancak 15 bin dolar tahmininin tutacak olduğunu iddia eden Tom Lee, bugün ise kripto paraların neden düştüğü konusunda açıklama yaptı. Kripto para piyasasının 200 günlük ortalamasına geri dönmesi ile birlikte hızlı bir yatırım artışı ile para akışının görülebilecek olduğunu belirten Lee, kripto para alımlarının hızlanacak olduğunu, aniden artacak olan para akışının piyasa üzerindeki düşüşleri de geride bırakabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin konusunda yaptığı açıklamasında kripto para fiyatlarının yükselecek olduğunu belirten ünlü isim, beklentilerinin bu yönde olsa da yıl sonunda bu konunun daha net olabilecek olduğunu açıkladı.

Açıklamalara güven azaldı

Tom Lee ve diğer analistler tarafından yapılan kripto para açıklamalarına güven son dönemde azalmaya başladı. Analistlerin sık sık tahminlerini değiştirmesi dolayısı ile kripto para piyasasındaki yatırımcıların büyük kısmı kendi kararlarını kendi vermeye başlayacaklarını ve kendi kararları ile hareket edeceklerini açıklamıştı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı