binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTom Lee'nin "Bitcoin vs Bitcoin Cash" Karşılaştırması

Tom Lee’nin “Bitcoin vs Bitcoin Cash” Karşılaştırması

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fundstrat Global Advisors’un kurucusu olan Tom Lee, kripto para camiyasında hatrı sayılır isimlerden. Çoğu analizinin ve öngörüsünün gerçekleştiğini biliyoruz. Uzun zamandır yatırımcıların kafasında olan, “Bitcoin mi yoksa Bitcoin Cash mi daha iyi?” sorusunu kendince cevapladı.

CNBC’ye konuşan Lee, bu iki kripto para birimini karşılaştırma taraftarı olmadığını söylese de, şuanda piyasaya yatırım yapacak sıcak param olsa Bitcoin’e yatırırdım diyerek bu sorunun cevabına “Bitcoin daha iyi” olarak yanıt vermiş oldu. Tom Lee, iki kripto paranın da kendine göre olumlu yanlarını olduğunu ifade etti.

Bugün kripto paralarda ufak bir düşüş yaşandı. Bu düşüşte Bitcoin yüzde 2.50 civarında değer kaybederken, Bitcoin Cash yüzde 17 lik bir değer kaybı yaşadı. Son zamanlarda Bitcoin’in yukarı yönlü hareket etmesini de yorumlayan Lee, ortaya atılan hard fork fikrinin piyasalara olumlu yansıdığını düşündüğünü söyledi.

Ayrıca Lee resmi twitter sayfasından yaptığı bir anketin sonuçlarını paylaştı. Sonuçlara göre yatırımcılar bu fiyat aralıklarının Bitcoin‘in dibi olduğunu düşünüyor. Yatırımcıların bu görüşü büyük merkezlerden kripto para piyasasına para akışı olabileceğini gösteriyor diyebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail