Bitcoin

Trevon James: 2020’de Bitcoin 10 Dolar Olmazsa Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim!

Trevon James, sosyal medya hesabından ''köpek dışkısını canlı canlı yerim'' dedi ve 10 dolar iddiasını ortaya attı.

Kripto para dünyasında pek yakından tanınmayan ancak bilinirliği fazla olan genç isimlerden birisi de Trevon James. Bitcoin ve kripto paralar hakkında pek fazla yorum yapmayan ancak zaman aralıkları ile açıklamalar ile gündeme gelen genç isim bugün sosyal medya hesabından kuvvetli bir iddia ortaya attı.

Trevon James’e göre kripto para birimi Bitcoin, gelecek yıl değil ancak gelecek yıldan sonraki 1 Ocak 2020 tarihinde 10 dolara düşecek ve bu seviyeyi görecek olması ile tarihin en büyük düşüşünü bu tarihte yaşamış olacak. Bu iddiasının doğru olmaması durumunda söz vererek köpeğinin dışkısını ”hemen” yiyecek olduğunu ve bunu canlı olarak kendi kanalında yayınlayacak olduğunu belirten James, iddiasının tutmaması durumunda zor günlerin kendisini beklediğini biliyor ancak buna rağmen çok iddialı konuşarak kendisine inandırmayı başarıyor.

”Köpeğinin Dışkısının Tamamını Yiyeceksin”

Trevon James’e sosyal medya hesabından yapmış olduğu bu açıklama sonrasında bazı kripto para yatırımcıları ve yorumcuları ”eğer 10 dolar olmazsa köpeğinin tüm dışkısını yiyeceksin, tadına bakıp bırakmayacaksın, seni o zaman destekler ve dediklerine hep inanabiliriz.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Trevon James
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu