HaberlerKripto Para

Tron Kurucusu Justin Sun Ağlıyor! “Hani Bize Airdrop!”

Tron Kurucusu'nun airdrop paylaşımı tepki çekti.

Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi ile birlikte tüm dünya ülkeleri Rusya’ya yaptırım kararı alırken, kurumlar, şirketler ve birçok ünlü isim Ukrayna’ya yardım etmek için harekete geçti.

Bu bağlamda Ukrayna için yardım ve bağış kampanyaları başlatıldı ve kripto para bağışları için de çeşitli hesaplar açıldı. Başlatılan yardım kampanyasına kripto para sektöründen de ciddi miktarda bağış geldi.

Gelen yardımlara karşılık vermek isteyen Ukrayna hükümeti resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kendilerine kripto para yardımı yapan kişilere 3 Mart tarihinde airdrop etkinliği yapacağını duyurdu.

İlgili Haber
Ukrayna Açıkladı: Ukrayna'ya Bağış Yapanlar Airdrop Alacak!

Ukrayna hükümetinin airdrop etkinliği pek çok kişi tarafından olumlu karşılanırken Tron kurucusu Justin Sun buna tepki gösterdi.

Justin Sun’ın Ukrayna Hükümetine Airdrop Tepkisi!

Twitterdan yorum yapan Justin Sun Ukrayna hükümetini haksızlık yapmak ile suçlayarak şu ifadeleri kullandı:

“Mykhailo Federov’un insani yardım çağrısına yanıt olarak TRON topluluğu, TRC20 aracılığı ile 1,2 milyon dolardan fazla USDT gönderdi .

Ancak şimdi airdrop etkinliği TRON topluluğunun bağışlarını tamamen görmezden geliyor. Bu sadece haksızlıktır. Bu durumun düzeltilmesi gerekir.”

Justin Sun’ın TRON topluluğunun airdrop etkinliğinin dışında bırakılması yorumuna kripto para topluluğundan bir hayli tepki geldi.

Sun’ın paylaşımının altına birçok twitter kullanıcısı “Ukrayna halkının savaşta olduğunu, insanların bombaların altında kaldığını” hatırlatarak söz konusu paylaşımını silmesini istedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu