HaberlerTRONWarren Buffet

TRON kurucusu Justin Sun Sonunda Amacına Ulaştı!

Sun, Jest üstüne jest yaptı!

TRON CEO’su Justin Sun uzun süredir beklediği ve daha önce böbrek taşı düşürdüğü gerekçesiyle iptal etmek zorunda kaldığını belirttiği yemeği sonunda yedi!

Kripto para piyasasının tanınan ismi Sun, geçen sene katıldığı bir hayır etkinliğinde Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett ile yemek yemek pahasına tam 4,5 milyon dolarlık bağışta bulunmuştu ancak o zamandan beri söz konusu yemek bir türlü yenememişti.

Yemeğin Bir Türlü Yenememesi Hakkında Türlü İddialar Ortaya Atılmıştı

Bazı iddialara göre Sun’ın böyle ünlü bir milyarderle yakınlaşmasının hoş olmayacağını düşünen Çin hükumeti söz konusu yemeği yasaklamış ve Sun’a seyahat yasağı getirmişti. Oysa Sun, bu iddiaları yalanlamış ve böbrek taşı rahatsızlığı sebebiyle davete katılamadığını dile getirmişti. Ünlü CEO’yu davete katılmaktan alıkoyan etkenler ortadan kalktı ki Sun sonunda o çok istediği davete katıldı. İlginç olan ise davete katılan bir diğer isim oldu: Litecoin kurucusu Charlie Lee.

Merakla beklenen yemeğin harika geçtiğini belirten Sun, TRON’u bir üst seviyeye taşımakla ilgili aldığı tavsiyeler ve Bitcoin, Tesla ve TRON hakkındaki sohbetleri için Buffett’a teşekkür etti.

Jest Üstüne Jest

Sun, davetle ilgili yaptığı açıklamada, sıkı bir Bitcoin eleştirmeni olarak bilinen Warren Buffett’a 1 Bitcoin (BTC) hediye ettiğini itiraf etti ve Buffett’ın Bitcoin adresinin bilgilerini paylaştı.

Sun bununla da kalmadı ve Buffett’a ikinci bir jest daha yaparak Buffett’in doğum günü tarihini göz önünde bulundurarak ünlü milyardere 1.930.830 TRX hediye etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu