coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTRON Kurucusu Justin Sun'dan Kripto Para Piyasası Hakkında Uyarı: "Bunlar Yüksek Riskli!"

TRON Kurucusu Justin Sun’dan Kripto Para Piyasası Hakkında Uyarı: “Bunlar Yüksek Riskli!”

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında bazı altcoin projeleri hakkında uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tron (TRX) kurucusu ve kripto para borsası Huobi’nin sahibi konumundaki Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında bazı uyarılarda bulundu.

Justin Sun, Twitter’da bir açıklama yayınlayarak yatırımcıları platformlarındaki yeni projelerin riskleri konusunda uyardı. Sun, zaman zaman yeni projeleri retweet etse de, bunun onları onayladığı veya yatırım tavsiyesi verdiği anlamına gelmediğini söyledi.

Sun, ekosistemlerinde daha fazla proje için yapılan çalışmalardan etkilendiğini söyledi, ancak yatırımcılara yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarını hatırlattı:

“TRON ve BitTorrent’in kendi ekosistemlerinde daha fazla proje için çabalaması ve Huobi Global’in artan listelemeleri dikkatimi çekti. Zaman zaman yeni projeleri retweet etsem de, bunun bir onay anlamına gelmediğini ve yeni projelerin her zaman yüksek risk taşıdığını unutmamak önemlidir. Yatırım yapmadan önce araştırma yapmanız çok önemlidir ve retweetlerim yatırım tavsiye değildir.”

İlgili Haber  Ethereum Vakfı ve Vitalik Buterin, Kripto Para Borsası Kraken'e Yüklü Miktarda Ethereum Transfer Etti!

Sun, agresif pazarlama taktikleri ve diğer sektör liderleriyle sık sık yaşadığı çatışmalarla tanınan, kripto dünyasının en tartışmalı isimlerinden biri.

Sun’ın TRON ağı, merkeziyetsiz uygulamalar için ölçeklenebilir, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek verim desteği sunan, dünyanın en büyük blok zinciri tabanlı işletim sistemlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Sun tarafından satın alınan BitTorrent, 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu iddia eden bir peer to peer dosya paylaşım protokolüdür. BitTorrent (BTT), kullanıcıları ağ üzerinde bant genişliği ve depolama alanı paylaşmaya teşvik etmek için kullanılıyor.

SEC, Sun ve şirketlerini çeşitli yanıltıcı beyanlar ve manipülatif ticaret uygulamaları yoluyla TRX ve BTT’nin talep ve fiyatını hileli bir şekilde şişirmekle suçlamıştı. SEC ayrıca Sun’ın TRX ve BTT’yi menkul kıymet olarak kaydettirmediğini ve bunları federal menkul kıymetler yasalarına uymadan ABD’li yatırımcılara sattığını iddia etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail