Kripto HaberleriTRONTron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Kafaları Karıştıran Bir Rusya Paylaşımı Yaptı!

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Kafaları Karıştıran Bir Rusya Paylaşımı Yaptı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sırasında toplanan bağışlar konusundaki adımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Tron (TRX) kurucusu Justin Son, Çin medyasına yaptığı açıklamasıyla kafaları karıştırdı.

Bir haftadan kısa bir süre önce Ukrayna hükümeti Rusya’nın 23 Şubat’ta başlattığı işgale karşı 50 milyon dolardan fazla kripto para bağışı aldığını duyurmuştu.

Kripto dünyasının ünlü isimleri bağış kampanyasına desteklerini belirttiler ve milyonlarca dolar bağış gönderdiler. Son dönemde aynı zamanda bir diplomat olan Tron Blockchain’i kurucusu Sun, Ukrayna için toplanan bağışlar konusunda ön plana çıkan isimlerden biriydi.

İlgili Haber
Tron Kurucusu Justin Sun Ağlıyor! "Hani Bize Airdrop!"

Tron Kurucusu Çince Twitter Hesabından Kafa Karıştırıcı Bir Mesaj Yayınladı

Buna rağmen Sun, Çin sosyal medya platformlarında yaptığı açıklamalarında farklı bir yaklaşım izliyor. Ukrayna ile ilgili bağış kampanyaları hakkında yazılar paylaşan Sun, buna ek olarak 1 Mart tarihinde hem Çince Twitter hesabında hem de Weibo hesabında paylaştığı gönderisinde bir Rus diplomat ile gerçekleştirdiği sanal toplantıya atıfta bulundu:

“Rusya’nın Dünya Ticaret Örgütü temsilcisi Dmitry Lyakishev ile gerçekleştirdiğimiz video görüşmesinde Blockchain teknolojisinin finansal sisteme erişimi olmayan vatandaşlara potansiyel yararı gibi Rusya’nın kalkınması için insani alanda teknolojinin kullanımı ile ilgili konuştuk. Gelecekte Rusya ile olan işbirliğimizi güçlendirmeyi umuyorum!”

Justin Sun’ın paylaştığı bu mesajın 3.3 milyon takipçiye sahip olan İngilizce Twitter hesabından paylaşılmaması dikkat çekti.

Hem ABD hem de Çin’de çok sayıda takipçisi bulunan yüksek profilli bir kripto para figürü olan Sun, çift taraflı oynuyor gibi gözüküyor. Dünyanın geri kalanı Rusya’nın Ukrayna’ya olan saldırıcısını büyük oranda kınarken Çin’de ise kamuoyu daha çok Rusya’ya sempati duyuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları