AltcoinHaberlerTRON

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Yeni Bir Altcoin Satın Aldığını Duyurdu!

Tron (TRX) kurucusu ve Bittorrent (BTT) CEO'su Justin Sun, yeni bir altcoine yatırım yaptığını takipçileriyle paylaştı.

Tron (TRX) kurucusu ve Bittorrent (BTT) CEO’su Justin Sun, bugün yaptığı açıklamasında yeni altcoin yatırımı hakkında konuştu.

Bilindiği üzere Tron ağı USDD adlı kendi stablecoinine kavuşmuştu. Bu stablecoin için yıllık %30 getiri vaat eden Sun, bu oran ile DeFi dünyasındaki en yüksek getiri oranını sunacağını açıklamıştı.

Tron Kurucusu Justin Sun, Satın Aldığı Altcoini Açıkladı

Bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Sun, Terra (LUNA) ağının stablecoini olan UST satın aldığını duyurdu.

Algoritmik bir stablecoin olan yeni USDD, Terra ağının UST tokenine son derece benzerlik taşıyor. Bununla birlikte UST’nin vaat edilen getiri oranı şu sıralar %18 seviyesinde seyrediyor.

“Gizli Bir Planım Olabilir”

Sun’ın bu hamlesinin ne amaçla gerçekleştirildiği bilinmiyor. Terra kurucusu Do Kwon, Justin Sun’ın UST satın aldığını duyurduğu paylaşımın altına “neler karıştırıyorsun” şeklinde esprili bir cevap verdi. Sun ise Kwon’un bu mesajına “gizli bir planım olabilir” şeklinde yanıt verdi.

Bazı kullanıcılar Justin Sun’ın satın aldığı UST altcoinlerini Terra’nın Anchor platformunda %18 getiri oranı için yatıracağını ve USDD için ek olarak kendi kullanıcılarına yalnızca %12 getiri sağlamak zorunda kalacağını ve bu planın dahiyane olduğunu iddia ettiler.

TRX fiyatı, yeni stablecoin duyurusu ve platformun DAO’sunun 39 milyon dolarlık TRX tokeni satın aldığını duyurmasının ardından büyük bir ralli yaşamıştı. Bu yazının yazıldığı anlarda TRX fiyatı 0.0826 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu