Ana SayfaBitcoinTron (TRX) Kurucusu Justin Sun'dan Warren Buffett ve Bitcoin Hakkında Bomba İddia!

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun’dan Warren Buffett ve Bitcoin Hakkında Bomba İddia!

Takip et

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, efsanevi yatırımcı Warren Buffett’ın elinde Bitcoin (BTC) ve Tron’u (TRX) tutmaya devam ettiğine inanıyor.

Justin Sun, Warren Buffett’ın Kendisine Hediye Edilen Bitcoin ve TRX’i HODL Ettiğine İnanıyor

2020 yılının Şubat ayında Justin Sun, hayır amaçlı 4.5 milyon dolarlık bir akşam yemeği düzenlemiş ve etkinliğe Warren Buffett da katılmıştı.

Sun, Buffett’a içinde 1 BTC ve 1.930.830 TRX tokeni yüklü bir Samsung Galaxy Fold 2 telefon hediye ederek en efsane yatırımcılardan birini kripto para sahibi yaptı. Bazı kullanıcılar, hediye edilen kriptoyu içeren cüzdanların inaktif kaldığını fark etmişti.

Ancak Buffett, akşam yemeğinden sonra Sun’a yaptığı açıklamada telefonu GLIDE Vakfı’na verdiğini söyledi.

Buffett, yaptığı açıklamasında “hiçbir kripto varlığa sahip değilim ve hiçbir zaman da olmayacağım” demişti. Bu nedenle, kripto para birimlerine karşı büyük bir antipati duyduğu göz önüne alındığında milyarderin artık hediye edilen kripto ile hiçbir alakası olmaması muhtemel.

İlgili Haber
Warren Buffett'dan Çarpıcı Bitcoin Açıklamaları Geldi!

Sun ise şaka yoluyla, bu hesapların inaktif olmasının Buffett’ın halen bunları HODL etmesiyle yorumlanabileceğini söyledi.

Tahmini net serveti 97 milyar dolar olan ve dünyadaki en zengin yedinci kişi olan Berkshire Hathaway patronu, en sert kripto para eleştirmenlerinden biri olarak biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde efsanevi yatırımcı, var olan tüm Bitcoin’leri 25 dolara bile satın almayacağını söyleyerek, BTC’nin aslında hiçbir şey üretmediği için tamamen değersiz olduğunu yineledi.

Berkshire Hathaway Başkan Yardımcısı Charlie Munger, Bitcoin’i “şeytani” olarak nitelendirirken BTC’nin sıfıra kadar düşeceğini iddia etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları