coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumTron (TRX) Kurucusu Milyarder Justin Sun, Ethereum Spot ETF'lerinin Mayıs Ayında Onaylanıp...

Tron (TRX) Kurucusu Milyarder Justin Sun, Ethereum Spot ETF’lerinin Mayıs Ayında Onaylanıp Onaylanmayacağına Dair Görüşünü Açıkladı

Kripto para dünyasının tanınan isimlerinden Justin Sun, Ethereum Spot ETF'lerin yaklaşan karar tarihine dair konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en etkili isimlerinden biri olan Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, yaptığı açıklamasında Ethereum (ETH) spot ETF’lerinin SEC tarafından onaylanıp onaylanmayacağına dair fikrini sundu.

Justin Sun’ın yaptığı açıklamaya göre kendisi Ethereum ETF’lerinin Mayıs ayında onaylanmayacağını düşünüyor.

SEC’in ilk olarak VanEck tarafından başvurusu yapılan spot Ethereum ETF’leri için karar vermek için 23 Mayıs’a kadar süresi bulunuyor. Daha önce bu başvuruyu defalarca erteleyen kurum bu kez red ya da kabul şeklinde bir karar vermek zorunda. Ardından 24 Mayıs tarihinde Cathie Wood’un ARK Invest şirketinin Ethereum spot ETF’i için nihai karar tarihi bulunuyor.

İlgili Haber  Şanslı Balina, Bu Altcoin ile Yalnızca 5 Saat İçinde 49.000 Dolarını 2 Milyon Dolara Çevirdi!

SEC, Ethereum ETF’lerine onay verse bile bunu, herhangi bir şirkete başlangıç avantajı vermemek için aynı anda yapacaktır. Yani VanEck’in başvurusu kabul edilirse, aynı gün çok sayıda Ethereum Spot ETF onayı görebiliriz.

Bununla birlikte, SEC’in bu ETF’leri Mayıs ayında reddedeceğini düşünen Sun, kripto para endüstrisinin halen düzenleyiciler ile uzun vadeli bir eğitim programı yürütmek üzere hazırlık yapması gerektiğini söylüyor. Sun’a göre düzenleyici kurumların kripto paraları anlaması sağlanmalı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları