Haberler

Trump hakkında yayınlanan makale kripto paraları etkileyebilir

ABD Başkanı Donald Trump hakkında New York Times gazetesinin internet sitesinde farklı bir kategoride Başkan Trump aleyhine bir makale yayınlanması üzerine bugün ABD ve tüm dünya Beyaz Saray’da kimin ”casus” olduğunu araştırıyor ve bu kişinin Başkan Yardımcısı Mike Pence olabilecek olduğu üzerinde duruluyor. Bu makalenin kripto paraları ilgilendiriyor olmasının nedeni ise ABD Başkanı Donald Trump hakkında Beyaz Saray üst düzey yetkilisinin verdiği bu bilgiler karşılığında gazeteden milyonlarca dolarlık kripto para ile ödeme almış olabilecek olduğunu iddia eden küçük bir grup dolayısı ile ortaya atılmış durumda.

Bitcoin transferleri incelensin!

ABD vatandaşlarının bir kısmı gün içerisinde yapılan Bitcoin transferlerinin ilgili birimler tarafından incelenmesini ve bununla ilgili olarak Beyaz Saray’da olan isimlerin nereye gittiklerinin uydular aracılığı ile tespit edilmesini istiyor. Eğer ki gazete iddia edildiği üzere böyle bir kişi var ise ve bu kişiye verdiği çok değerli bilgiler karşılığında kripto para ile bir ödeme yapıldıysa Donald Trump’ın ifade ettiği ”Ulusal Güvenlik dolayısı ile hemen açıklanmasına” kararının bu kişiyi ortaya çıkarabilecek olduğu, Başkan Trump yönetiminin ise kripto paralar konusunda tarihin en katı yasaklarını tüm dünyada uygulamaya sokabilecek olduğunu belirten çok küçük bir azınlık ortaya çıktı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu