Haberler

Trump’ın Açıklamaları, Ana Akım Medya Ve Daha Fazlası Fiyatları Düşürdü

2018'in kötü geçtiğini yazdılar...

dailyhodl.com isimli internet sitesince yayınlanan kripto para makalesinde, 2018 yılının kripto para sektörü için kötü geçen bir yıl olduğu gerçeğinden bahsedildi ve bunların nedenleri arasında en fazla Amerikan hükümetinin ve ana akım medya ile birlikte siber saldırılar sonrasında ele geçirilen kripto paraların olduğu açıklandı. Amerikan Başkanı Donald Trump’ın açıklamalarının borsalardan milyarlarca doları sildiğine değinen site, aynı zamanda borsalarda milyarlarca dolarlık hisselerin silinmesine neden olan olaylar sonrasında kripto para borsalarının da etkilendiğini yazdı.

Bitcoin’in sık sık ana akım medya tarafından eleştirildiğini yazan site, bunun ise beraberinde insanları Bitcoin’den uzak tutmaya yarayan bir yardımcı araç olduğunu, bu aracı ana akım medyanın çok iyi kullanarak, kripto para sitelerine fırsat bırakmadan elinde tuttuğunu açıkladı.

Siber saldırılar etkili oldu

Siber saldırılar sonrasında binlerce dolar kayıp yaşayan yatırımcıların olması, piyasadan siber saldırı haberlerinin ardından binlerce dolar silinmesi de piyasa hacminde düşüşler ile birlikte piyasadaki yatırımcıların yatırımlarını da geri çekmesine sebep oldu. 2018 yılının kötü ve olaylar ile geçtiğini açıklayan internet sitesi, gelecek yıl hakkında ise bir tahminde bulunmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
dailyhodl.com
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu