Haberler

”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz”

Shitcoin listelediği iddiaları ile çalkalanan Coinbase yönetiminden yeni açıklama geldi.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un blog yazısında kaleme aldığı ”kripto paraların tamamında müşterinin isteğine göre listeleme yapmaya karar veriyoruz.” açıklaması tepki çekti. Müşterilerin isteğinin dışında kendi kararlarını vermeleri, sadece müşterilerinin isteğine göre kripto para borsasının yönetilemeyecek olduğunun Armstrong’a iletilmesini isteyen Coinbase yatırımcıları ise Binance’ın önlerinde olmasının asıl sebebinin de yönetimsel sorunlar olduğunu ve güven verici hamleleri ile güven vermeyen hamlelerin olduğuna işaret etti.

”Biz müşterimizin talebine bakarız!”

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ise iddiaların katiyen doğru olmadığını, kendilerinin hep müşterilerinin taleplerine baktıkları ve inceledikleri ve sonrasında karar verirken müşterilerin talebi olduğunda ilgili kripto paraları listeleyebildiklerini açıkladı. Bitcoin dahil birçok kripto para biriminin listelendiği Coinbase’de yatırımcılar birçok farklı kripto parayı alabiliyor ve satabiliyor iken, gereksiz yüzlerce alım ve satım yapılabilecek kripto para birimi de eklenmiş durumda. Bu yönü ile tepki çeken Coinbase CEO’su Brian Armstrong ise geri adım atmayacak olduklarını ve piyasada müşterilerinin her talebini yerine getirmeye çalışacak oldukları açıklaması ile durumu geçiştirmeye çalışıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Coinbase
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu