AnalizBitcoin

Türk Analistten Bitcoin (BTC) Değerlendirmesi: Umut Bitti Mi? Yükseliş Olacak Mı?

Ünlü Türk analist Selcoin Bitcoin'in güncel hali ile ilgili tahminlerde bulundu.

Birkaç gündür yatay seyrini koruyan BTC’de yatırımcılar sıradaki hamlenin yükseliş mi yoksa düşüş mü olacağını merakla bekliyor. Birçok analist bu süreçte görüş bildirirken en güncel tahmin ise Selcoin’den geldi. İsabetli tahminleri ile adından sıkça söz ettiren Selcoin, hazırladığı video ile piyasayı değerlendirdi. İşte videodan satır başlıkları:

Bu dönemde birçok devletin kendi kripto parasını çıkarmak istediğine değinen Selcoin, sadece ABD’den bu tarz bir atılım gelmediğinin altını çizdi. ABD’nin amacının bir kripto para çıkarmaktan öte tüm kripto para piyasasına hükmetmek olduğunu ifade eden ünlü analist, eğer devletler ABD merkezli Blockchain firmaları ile ortaklık kurarlarsa dünya ekonomisinde değişen bir şeyin olmayacağını belirtti.

Son günlerde durağan olan fiyatlara da değinen ünlü isim, Bitcoin’in şu an için sektörde en çok kabul görmüş olan kripto para olduğunu ifade ederek, teknolojik açıdan belki daha iyi coinler olabileceğini ancak “kitle kabulünün” en önemli olay olduğunu söyledi.

8450 dolar desteğinin altına düştükten sonra 7950 dolar desteğinin test edilmediğini ifade eden analist, 9000 doların üzerine bir yükseliş olmadan önce 7950 seviyelerinin test edilebileceğinin altını çizdi. 9000 dolar seviyesinin kırılmasıyla halving öncesi son fiyatlanmanın görüleceğini düşünen ünlü isim, eğer güçlü bir fiyatlanma görülürse halving anında ve sonrasında 5200 dolar seviyelerine kadar bir gerilemenin olabileceğini ifade etti.

Son dönemde yatay seyir eden BTC’nin güç topladığını ifade eden Selcoin, yakın zamanda hareketlenmenin görülebileceğini düşündüğünü de belirtti.

Daha birçok konunun bahsedildiği videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=PAdd-yw25Wk

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu