Kripto HaberleriAltcoinTürk Kullanıcıların Takip Ettiği Bu Altcoin, Solana Tokenleri Arasında Birinci Sıraya Yükseldi!

Türk Kullanıcıların Takip Ettiği Bu Altcoin, Solana Tokenleri Arasında Birinci Sıraya Yükseldi!

Takip et

Solana (SOL) tabanlı bir lending platformu olan Solend’in anonim kurucusunun attığı Tweet’e göre, move-to-earn mantıklı Blockchain oyunu STEPN’in merkeziyetsiz borsası (DEX) artık Solana ekosistemindeki en büyük DEX haline geldi.

STEPN Altcoininin Borsası DOOAR, Solana Üzerindeki En Büyük DEX Haline Geldi

Dune verilerine göre günlük 77.000 aktif kullanıcıya sahip olan STEPN merkeziyetsiz borsası DOOAR, Pazar gününe kadar Solana tabanlı bir DEX olan Orca’nın yaklaşık olarak 6.000 kullanıcı gerisindeydi. Son verilere göre DOOAR, Orca’yı geride bırakarak bu ekosistemdeki en büyük DEX haline geldi.

STEPN Pazarlama Müdürü Shiti Maghani yaptığı açıklamada uygulamanın bugün itibariyle günlük 800.000 aktif kullanıcısı olduğunu söyledi. Haziran ayı ortasında STEPN, bu kullanıcıların kendi yerel tokenleri olan GST/USDC veya GMT/USDC çiftlerinde likidite sağlamasına olanak tanıyan DOOAR’ı piyasaya sürmüştü.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Düşüşü Sürerken, Solana (SOL) ve STEPN (GMT) Fiyatları Hakkında Sert Açıklama!

Solend platformunun anonim kurucusu, GST tokeninde yıllık %542.5 coin getirisi verildiğini gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı ve STEPN altcoininin Solend üzerine entegre edilmesini ve böylece “kullanıcıların bu getirilere erişim sağlamasını” istediğini bildirdi.

Kurucu CoinDesk’e verdiği demeçte, Solend’in STEPN entegrasyonunun “kullanıcıların birikim yaparken getiri elde etmelerine” ve “giriş maliyetlerinden korunmalarına” yardımcı olacağını umduğunu söyledi.

Magic Eden’den alınan veriler, bir STEPN spor ayakkabı NFT’sinin mevcut taban fiyatının 2.80 SOL olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte bu yazının yazıldığı anlardaki Solana fiyatı düşünüldüğünde, STEPN üzerindeki en ucuz ayakkabının yaklaşık olarak 90 dolar olduğunu söyleyebiliriz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları