Kripto HaberleriAltcoinTürk Kullanıcıların Yakından Takip Ettiği Kripto Parada Flaş Bir Gelişme Yaşandı!

Türk Kullanıcıların Yakından Takip Ettiği Kripto Parada Flaş Bir Gelişme Yaşandı!

Takip et

Epic Games Store’da alfa öncesi ilk oyun demosunu yayınlayan kripto para Star Atlas (ATLAS), hayranlarına devasa çevrimiçi oyununun (MMORPG) tam sürümünde nelerle karşılaşabileceklerine dair uzun zamandır beklenen bir ipucu sunuyor.

Kripto Para Star Atlas, Epic Games Store’daki Demoyla Oyuna Dair İlk Görüntüyü Sunmaya Hazırlanıyor

Demoda oyunculara Barış Konseyi’nin pilotu ve kaptanı Asha tanıtılıyor ve showroomdaki fırlatma rampalarında NFT gemilerini çağırma ve görüntüleme seçeneği sunuluyor.

Solana’ya dayanan ve Unreal Engine 5 kullanılarak inşa edilen Star Atlas, uzaydaki en iddialı oyun projelerinden biri olarak gösteriliyor.

Hikayesi, 2620 yılında kaynaklar, bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet için mücadele eden üç gruba dayanıyor.

Proje 2020’de başlatıldı ve şimdiden sadık bir takipçi kitlesine sahip oldu. Hayranları gemi yapım klanları ve hatta oyuna özel bir haber sitesi kurdular.

Ancak Proje, kurucu CEO Michael Wagner’in kendi tahminine göre 5-7 yıl daha piyasaya sürülmeyecek bir oyun için NFT’lere harcanan yaklaşık 200 milyon dolarla, büyük hedeflerine ulaşıp ulaşamayacağına dair bazı sorularla karşı karşıya kaldı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Wagner, Illuvium’un kurucu ortağı Kieran Warwick ile projenin sürdürülebilirliği üzerine bir tartışma yaşadı ve Warwick Star Atlas’ın perakende satıştan defolup gideceğini söyledi.

Bununla birlikte Star Atlas, daha fazla oyun geliştirmeye ve modüller aracılığıyla yinelemeli olarak yayınlamaya devam edeceğini belirtiyor. Bu yılın dördüncü çeyreğinde genişletilmiş işlevselliğe sahip kapsamlı bir Showroom yayınlamayı hedefliyor.

İlgili Haber
Dev Oyun Şirketi, Ünlü Kripto Para Borsasının Yöneticisini İşe Aldı!

Minecraft’ın üreticileri Mojang Studios ve Steam’in üreticileri Valve’in aksine Epic Games, NFT ve Blockchain tabanlı oyunları platformundan yasaklamadı.

Buna karşın Epic Games’in kendisi herhangi bir Blockchain ya da Web3 oyunu üretmiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları